Administrace soupisek
OBLASTNÍ HbL Kladno2017-2018
1.Žehrovice 24
2.Notor Kladno 20
3.Beer St. Hnidousy 18
4.ALPIQ Kladno B 15
5.Rakovník 12
6.Falcon Kročehlavy 11
7.Kelti 2008 8
8.Černá Hvězda 6

...detailní tabulka

KMŽNOT03/03 - 12:00
Kladno u ZS
FALKLA03/03 - 12:00
Sítná 09
KELRAB03/03 - 12:30
Beroun - Hlinky
ČHVBST04/03 - 11:00
Sítná 06
OKRESNÍ HbL Kladno2017-2018
1.Jungle Fever B 28
2.NFC Sparta Kladno 23
3.Beer St. Hnidousy B 23
4.Sun Devils 19
5.Extrém Kladno 18
6.P.P.T. Delta 18
7.Narko Kročehlavy 18
8.Nové Strašecí B 15
9.Lev Cvrčovice 14
10.Moribundus Kladno 13
11.Psi Kladno 0

...detailní tabulka

NSBNAR03/03 - 09:00
Nové Strašecí
PSIMOR04/03 - 10:00
Sítná 09
SDEEXT04/03 - 08:00
Sítná 09
SPACVR04/03 - 12:00
Sítná 09
BSBJFB04/03 - 14:00
Sítná 09

TABULKA SOUTĚŽE » Oblastní HbL Kladno

 

TABULKA SOUTĚŽE - Oblastní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

Poř. Název týmu Z V VP R P Skóre B
1.HBC Kamenné Žehrovice 10 8 0 0 2 35:20 24
2.HBC Notor Kladno 10 6 0 2 2 56:29 20
3.Beer Stars Hnidousy - Motyčín 9 5 1 1 2 50:30 18
4.HBC ALPIQ Kladno B 10 5 0 0 5 74:51 15
5.HBC Rakovník B 9 4 0 0 5 33:59 12
6.SK HBC Falcon Kročehlavy 10 2 2 1 5 32:42 11
7.SK Kelti 2008 B 9 1 2 1 5 22:34 8
8.Černá Hvězda Libušín 9 2 0 0 7 28:65 6

Pozn.: Pro seřazení podle určitých sloupců klikněte na jejich označení (např. podle výher klikněte na V)
           Kliknutím na vybraný tým zobrazíte detailní statistiku daného týmu

Poslední utkání

Sobota 25.11.2017

232038HBC ALPIQ Kladno B - Černá Hvězda Libušín12:5   (1:1,5:1,6:3)
 Střely: 35:31, vyloučení: 2:0, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0
232039HBC Notor Kladno - SK HBC Falcon Kročehlavy4:1   (0:0,1:1,3:0)
 Střely: 15:15, vyloučení: 3:0, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0
232040SK Kelti 2008 B - HBC Kamenné Žehrovice3:4   (0:0,2:2,1:2)
 Střely: 21:24, vyloučení: 5:1, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Nejbližší utkání

Sobota 03.03.2018

232041HBC Kamenné Žehrovice - HBC Notor Kladno 12:00 » Kladno u ZS
232042SK HBC Falcon Kročehlavy - HBC ALPIQ Kladno B 12:00 » Sítná 09
232043SK Kelti 2008 B - HBC Rakovník B 12:30 » Beroun - Hlinky

Neděle 04.03.2018

232044Černá Hvězda Libušín - Beer Stars Hnidousy - Motyčín 11:00 » Sítná 06
» nahoru