Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Beer Stars poprvé v sezóně pokořeni!

• Ondřej Zmeškal
  • 27. 11. 2019

Třináctka se stala pro Beer Stars smolným číslem. Až ve třináctém zápase v sezóně totiž poprvé prohráli a jejich neuvěřitelná šňůra vítězství je tedy u konce. Tento mimořádný skalp si připsali na své konto Kelti B.

Celé se to odehrálo na domácí půdě Keltů. Těm jistě taky napomohlo, že Beer Stars nedorazili na zápas zrovna v hojném počtu. Na to se však historie ptát nebude a samotný zápas byl i tak velmi vyrovnaný. Po první třetině se týmy rozešly do kabin smírně. Ve druhé patnáctiminutovce se lámal chléb. Domácí Kelti v ní totiž dominovali a odskočili soupeři na rozdíl tří branek. Toto manko Beer Stars už dohnat nedokázali. Ve 3. třetině pouze zkorigovali na konečných 2:4. Náskok Beerů na čele už tedy nevypadá tak jednoznačně. Vedou pouze o 3 body před druhými Notory. Naopak Kelti B se výrazně zlepšují a stoupají tabulkou stále výš a výš.

Na třetí příčce se nachází Černá Hvězda. Ta si o víkendu poradila se stále zlepšující se Spartou. Jejich utkání se strhlo v přestřelku. Hvězda ale byla přeci jen o něco lepším týmem a vybudovala si náskok tří branek, který držela do začátku třetí třetiny. V ní se Sparta prosadila hned třikrát. Ovšem Hvězda se překvapit nenechala a svoje vedení si udržela. Zvítězila tedy nakonec 6:4.

Předposlední Vrány Černíkovice si připsaly na své konto další bod! Tentokrát obraly Psy. Po pětačtyřiceti minutách bylo skóre zápasu 2:2. Bod navíc si Psi vystřelili v prodloužení a momentálně drží poslední postupovou příčku do play - off.

Falcon možná až nečekaně jasně rozstřílel rezervu Nového Strašecí. V každé z třetin nastřílel 3 branky a odčinil tak prohru z minulého víkendu proti Černé Hvězdě. Strašecí se trefilo pouze třikrát.

Úplně stejný počin jako Falconům se povedl i Sun Devils. Ti si také zastříleli proti Narku, v každé třetině vsítili třikrát a zvítězili přesvědčivě 9:2.

Moribundus se natrápil s posledními Cvrčovicemi. Dlouho se hrálo bez branek. Až do 22. minuty, ve které se rozhodl celý zápas. Během dvanácti vteřin se totiž prosadili Nusl s Havlem a poslali Moribundus do dvoubrankového vedení, které jim už vydrželo do konce utkání.

Delta si po dvou výhrách brousila zuby i na Notor. Dlouho s ním hrála vyrovnanou partii. Proti byl ale Michal Karas. Nejprve totiž vstřelil později vítězný gól ve 29. minutě a v minutě sedmatřicáté vedení Notorů i pojistil. Delta tedy prohrála 1:3.