Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Delta slaví svojí první výhru

• Ondřej Zmeškal
  • 15. 11. 2019

Hráčům Delty spadl obrovský kámen ze srdce. Na jedenáctý pokus se jim konečně povedlo zvítězit. Odnesl to nováček soutěže – Vrány Černíkovice.

Delta cítila šanci hned od samého začátku utkání. Na soupeře vlítla a byla o poznání aktivnější. Přineslo to i kýžené ovoce. Po první třetině se mohla pyšnit dvoubrankovým náskokem. V prostřední části hry se Vrány trochu zmátořily. Dokázaly zkorigovat jedním přesným zásahem, ale Delta si tento zápas již utéct nenechala. Ve třetí třetině přidala na své konto ještě 3 branky a zvítězila nakonec 6:2. V tabulce soutěže jsou na tom však lépe stále Vrány. Delta na ně ztrácí ještě jeden bod.

Falcon chtěl odčinit zaváhání z minulého víkendu v zápase proti Psům. K vidění byl velmi vyrovnaný duel. Psi v utkání dvakrát vedli. Falconi však pokaždé dokázali srovnat a vypadalo to, že bude muset rozhodnout prodloužení. Nakonec tomu tak ale nebylo, jelikož Falconi se se štěstím trefili pouhých 5 sekund před koncem základní hrací doby. Urvali tak všechny 3 body a dostali se již na třetí příčku.

Černá Hvězda jela na půdu berounských Keltů podle papírových předpokladů jako favorit. Výsledek tomu ale vůbec nenasvědčuje. Kelti nenavázali na své špatné výkony z minulých víkendů a soupeře převálcovali 8:1. Vrátila se tak do bojů o play – off.

Sparta potrápila Notory. Ti sice vedli již po první třetině 2:0. Sparta se ale dokázala do zápasu vrátit a rozhodovalo se až ve třetí části hry. Vítěznou branku si připsal na své konto Zdeněk Dědek. Sparta podlehla favoritovi pouze 3:4.

Sun Devils si s chutí zastříleli proti béčku Nového Strašecí. Na hřišti dominovali již od prvmí minuty utkání. Počet jejich branek se nakonec vyšplhal až na číslo 9 a v tabulce se drží na krásném 4. místě.

Beer Stars si poradili i s Moribundusem, který pokořil 6:2. Posledním týmem bez jediného bodu zůstávají Cvrčovice. Ty se sice v zápase s Narkem dokázaly držet celou první třetinu. Po zbytek utkání už se ale trefovali jen hráči Narka.