Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Falcon přemohl Spartu až v prodloužení

• Ondřej Zmeškal
  • 25. 10. 2019

Další hrací víkend oblastní hokejbalové ligy je za námi. K vidění byly dvě prodloužení a to v zápasech, ve kterých se to rozhodně nečekalo.

Sparta pokračuje ve zlepšených výkonech. V minulém kole vykradla půdu berounských Keltů a tentokrát si vyšlápla i na Falcony. Falcon byl sice větší část zápasu aktivnější, Sparta však výborně bránila a nepouštěla soupeře do výraznějších šancí. Ve druhé třetině Falconi využili přesilovou hru a dostali se do vedení. Sparta ve třetí části hry ale zužitkovala ojedinělý brejk a vyrovnala na 1:1. Utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém už se radovali Falconi. Bod pro Spartu byl však pro outsidera jistě úspěchem.

Druhé zmiňované prodloužení se dalo čekat rozhodně ještě méně. Došlo k němu totiž v zápase Vrán z Černíkovic a Keltů B. Kelti se v současnosti trochu trápí. Již 2 zápasy nezvítězili a Vrány toho dokázaly využít. Po celý zápas držely s favoritem krok a získaly zasloužený bod za remízu 2:2. V nastaveném čase si vystřelili bod navíc Kelti.

Nedařilo se ani rezervě Nového Strašecí. Ta se utkala s Narkem. Po třiceti minutách hry byl stav zápasu vyrovnaný 1:1. Ve třetí části se však Narko utrhlo ze řetězu a trefilo se do sítě soupeře hned čtyřikrát. Strašecí kontrovalo pouze dvěma zásahy a Narko se tak radovalo z vítězství 5:3.

V zajímavém utkání se střetl Notor se Sun Devils. Čekal se vyrovnaný zápas, ovšem na začátku to tak nevypadalo. Notor vedl po první třetině 3:0, když čistý hattrick zaznamenal kanonýr Martin Karas. Sun Devils však patřila třetina druhá, snížili v ní třemi zásahy na 4:3. Notor ale komplikace nepřipustil. Ve třetí třetině se opět rozstřílel a zvítězil nakonec 8:4.

Psi se nečekaně trápili s Moribundusem. Ve vyrovnaném zápase ne a ne padnout gól. Šance byly na obou stranách, ale činili se především gólmani. Vše rozsekl 4 minuty před koncem až Žák. Moribundus na konci zápasu soupeře tlačil, vyrovnat se mu však nepodařilo. Psi zvítězili 1:0.

Beer Stars se nadřeli v zápase s Deltou. Delta velmi nečekaně vedla po první třetině 1:0. Beeři sice dokázali utkání otočit, ale i poté s nimi Delta držela krok. Padla jen 2:4.

Na závěr Černá Hvězda neměla sebemenší potíže se Cvrčovicemi. Zvítězila bez potíží 8:1.