Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Notor si pojistil druhé místo

• Ondřej Zmeškal
  • 12. 12. 2019

Předposlední kolo podzimní části oblastní hokejbalové ligy bylo na programu právě uplynulý víkend. Asi nejzajímavějším a nejtěsnějším zápasem bylo klání mezi Notorem a Černou Hvězdou.

Ještě nedávno by se jednalo o přímý souboj o druhé místo. Hvězda však v posledních týdnech za Notorem trochu zaostává a v tomto zápase se jistě chtěla na svého soka opět dotáhnout. Hráčů Černé Hvězdy se příliš nesešlo. Jejich bojovnost je ale dostala v 7. minutě do vedení. Obraně Notorů upláchl Joch a gólmana Fajta bez problémů prostřelil - 0:1. Hvězda výborně bránila a hrozila především z rychlých brejků. Jeden takový využil opět Joch a Hvězda vedla už 2:0. Cestu za obratem započal v oslabení Martin Karas - 1:2. Tato branka vlila Notorům čerstvou krev do žil a ve 34. minutě vyrovnával s velkým štěstím Pospíšil. Tlak Notorů gradoval a nakonec se dočkali i vítězné branky, když se ve 39. minutě prosadil Hrádek. Notor utkání otočil, a pojistil si tak druhé místo v tabulce.

Další vyrovnaný zápas se odehrál mezi Beer Stars a Spartou. Sparta se zápas od zápasu zlepšuje a potrápila tentokrát i suverénního lídra soutěže. Po první třetině vedla 1:0. Poté se Beeři vzchopili a ve druhé třetině utkání dvěma brankami otočili. Sparta se však nevzdávala a Beer Stars se strachovali o výsledek až do poslední minuty. Nakonec ale zvítězili těsně 3:2.

Psi prohrávali s Deltou po prvních patnácti minutách 0:1. Od druhé třetiny ale převzali otěže nad utkáním do svých rukou a skóre otočili. Dvakrát se trefili ve druhé i třetí třetině a nakonec vyhráli nad zlepšující se Deltou 4:2.

Nové Strašecí přehrálo Černíkovice rozdílem třídy. Nadělilo nováčkovi soutěže 7 branek a samo ani jednou neinkasovalo.

O sedm branek vyhráli i Kelti B. Ti docestovali na GDM, aby se utkali se Cvrčovicemi. Cvrčovice zaznamenaly alespoň dvě čestné branky.

Falcon nedal žádnou šanci Narku. Po celých 45 minut byl jasně lepším týmem a s přehledem zvítězil 9:0.

To samé by se dalo napsat i o Sun Devils. Ti rozstříleli Moribundus poměrem 11:1.