Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Notor si upevnil druhou příčku v tabulce

• Ondřej Zmeškal
  • 08. 11. 2019

Hlavním tahákem minulého víkendu bylo klání mezi Falconem a Notorem. Jednalo se o přímý souboj o druhou příčku za zatím suverénními Beer Stars.

Zápas začal velmi vyrovnaně. Oba týmy vycházely ze zabezpečené obrany a příliš šancí k vidění nebylo. Dvě třetiny se hrálo bez branek a schylovalo se tak k napínavému konci. Proti však byl Milan Pospíšil, který žádné drama připustit nechtěl. Své galapředstavení odstartoval ve 37. minutě, kdy otevřel skóre utkání. Pokračoval v jednaačtyřicáté minutě, kdy přidal druhou trefu. Hattrick dokonal ještě v té samé minutě. A aby toho nebylo málo, tak 20 sekund před koncem uzavřel skóre zápasu na 4:0. Notor díky němu zvítězil a pojistil si v tabulce druhou příčku, na které má před Černou Hvězdou náskok již tří bodů.

Právě Černá Hvězda tento víkend zaváhala. Stalo se tak v utkání se Sun Devils. Hvězda si zahrála druhé prodloužení běhěm jednoho týdne. Zatímco proti Moribundusu byla úspěšná, tak proti Sun Devils se  jim skórovat v nastaveném čase nepovedlo. Naopak to byl soupeř, který si připsal po boji bod navíc.

Béčko Keltů z Nižbora se opravdu trápí. Prohrálo druhý zápas v řadě a v současné chvíli se nachází mimo postupové pozice do play - off. Tentokrát nestačilo na Psy. Ti se prezentovali soustředěným výkonem a v poklidu zvítězili 4:1.

Moribundus urval opět proti favoritovi cenný bod. Vydal se na půdu Béčka Nového Strašecí a rozhodně se nenechal zahanbit. Dlouho to vypadalo na zápas s nízkým počtem branek. Ve třetí třetině se ale spustila velká přestřelka. Strašecí nakonec muselo ještě zachraňovat remízu pouhou minutu před koncem. Po 45 minutách se tedy hrálo 3:3, prodloužení nerozhodlo, a šlo se tak na nájezdy. V těch stačila domácím pouze jedna trefa a přisali si tedy bod navíc.

Narko se ve vyrovnaném duelu střetlo s Deltou. Dlouhou dobu se hrálo bez branek. Přítrž tomu učinil až ve 28. minutě Marek Petřík, který poslal Narko do vedení. Delta se hnala za vyrovnáním, projevila touhu si připsat první vítězství v sezóně, ale ani tentokrát to nestačilo. Ve 40. minutě ukončil její snahu Bendl - 0:2.

Zatím suverénní Beeři si připsali opět 3 body. Tentokrát rozstříleli poslední Cvrčovice a vedou ligu o 6 bodů před Notorem.

Sparta se vyšvihla již na 5. příčku v tabulce! Poradila si s nováčkem soutěže 6:4.