Hokejbal Kladno

Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Sobotní zápasy odloženy, v neděli se již hrálo

  • Ondřej Zmeškal
  • 29. 08. 2019

Sobotní počasí bohužel nedovolilo Kladenské oblastní lize pokračovat ve svém nabitém programu. Rovnou tři utkání musely být odloženy na neurčito. Jednalo se o zápasy Notor – Sun Devils, Kelti B – Falcon a Beer Stars – Delta. V neděli už bylo o poznání tepleji a hrací plocha byla dokonale připravena.

V neděli už bylo o poznání tepleji a hrací plocha byla dokonale připravena. V nejvyrovnanějším zápase se po ní proháněli hráči Psů a Černé Hvězdy. Divokou přestřelku mezi těmito dvě týmy odstartoval již ve 4. minutě Růžička – 1:0 pro Psy. K vidění byl zápas velice útočný s šancemi na obou stranách. Daleko lépe je ale využívali Psi, kteří po první periodě vedli již 4:1. Černá Hvězda se sice v poslední třetině ještě zmohla na dvě branky, Psi si ale zápas nenechali utéct a dovedli ho do vítězného konce.
 
Zápas mezi Cvrčovicemi a Narkem skončil možná až nečekaně jasným výsledkem. Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané. Až do půlky základní hrací doby vydrželo skóre bezbrankové. Poté se ale hráči Narka rozhodli s tím něco udělat a překonali brankářku Královou hned třikrát před koncem druhé třetiny. Ve třetině třetí přidali branky ještě čtyři a nakonec tak jasně zvítězili poměrem 7:0.
 
Poslední zápas, který se o víkendu zvládl odehrát, byl mezi Spartou a Moribundusem. Tady se jednalo o jednoznačnou záležitost od samého začátku. Sparta nasázela bezbrannému Moribundusu 10 branek a v poklidu si připsala 3 body za výhru.
 
Výsledky:
Psi – Černá Hvězda 6:3
Moribundus – Sparta 2:10
Cvrčovice – Narko 0:7
 
Na závěr jen informace, že název souteže se zkrátil na KHL (Kladenská hokejbalová liga) a zde můžete vidět nové logo soutěže.