Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

V repríze loňského semifinále Notor pokořil Kelty

• Ondřej Zmeškal
  • 29. 10. 2019

Deváté kolo oblastní hokejbalové ligy je úspěšně za námi. Na jeho programu byla repríza loňského semifinále mezi Notorem a Kelty B.

Béčku Keltů se v poslední době moc nedaří. Příjezd Notorů na jejich horkou půdu byla ale pro ně skvělá motivace. Notoři ovšem podchytili začátek utkání, když se ve 4. minutě trefil od modré čáry Martin Pospíšil. Druhou trefu zaznamenal velice podobným způsobem Náprstek. Kelti se ve druhé třetině snažili utkání zkorigovat, v bráně hostů se ale činil Karel Fajt, a prosazovali se tak jen Notoři. V poslední minutě druhé třetiny zvyšoval již na 5:0 Zmeškal. Kelti se poprvé trefili ve 37. minutě, na záchranu zápasu bylo už ale pozdě. Notoři po přesvědčivém výkonu zvítězili 7:2, a vrátili tak soupeři porážku z loňského semifinále play - off.

Moribundus se v poslední době prezentuje zlepšenými výkony. Tentokrát si vyšlápl na Černou Hvězdu. V utkání vedl dokonce v jednu chvíli už 3:0! A to po dvou brankách Tománka a jedné trefě Řešátka. Hvězda se ovšem nevzdala. Do konce druhé třetiny se stihla ještě dvakrát prosadit. Vyrovnat se jí povedlo pouhé 3 minuty před koncem a v prodloužení si vystřelila bod navíc. V zápase bylo uděleno neuvěřitelných 21 trestů!

Beer Stars jsou stále bez ztráty kytičky. Zápas s Narkem rozhodli především ve druhé patnáctiminutovce, když v ní vstřelili 5 branek. Hattrick si připsal Jonáš Křepelka.

Strašeckých se na Kladno, aby se utkali se Cvrčovicemi, vydalo pouze devět. I v nízkém počtu však na soupeře, který se zatím nachází bez bodu na posledním místě tabulky, v pohodě stačili. Cvrčovice se sice dostaly ve 13. minutě do vedení, ještě do konce třetiny ale bylo vyrovnáno. V průběhu utkání se Strašecí B prosadilo ještě dvakrát a odvezlo si tedy 3 body domů.

Sun Devils se utkali se Psy. Psi se minulý víkend proti Moribundusu trápili v koncovce, když vstřelili jediný gól. Proti Ďáblům se jejich produktivita bohužel nezlepšila. Zmohli se pouze opět na jednu branku, zatímco Devils jich zaznamenali pět. Devils tak přeskočili svého soupeře v tabulce a nachází se nyní na 5. místě.

Falcon si s chutí zastřílel proti Černíkovicím. Zvítězil 12:2.

Sparta už se propracovala na 6. pozici v tabulce, když v neděli rozstřílela Deltu 10:1. Osm branek z deseti zaznamenala Sparta ve druhé třetině.