Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Vrány Černíkovice slaví svojí první výhru

• Ondřej Zmeškal
  • 03. 10. 2019

Dalších sedm zápasů oblastní ligy je za námi. Navždy si tento víkend zapamatuje nováček soutěže Vrány Černíkovice. Dočkal se totiž svojí první výhry v historii klubu.

Úspěch Vrány slavily v souboji se Cvrčovicemi. Jednalo se o zápas, ve kterém se střetly kluby, které zatím neměly na svém kontě ani bod. Zápas byl velmi vyrovnaný. Po první třetině sice vedly Cvrčovice. Prostřední třetinu ale naprosto ovládly Vrány. Skórovaly hned třikrát a zdálo se, že si zápas v klidu pohlídají. Cvrčovice se ale nevzdaly a stáhly náskok soupeře pouze na jediný gól. Na vyrovnání se už však nezmohly a zůstávají tak stále jediným týmem bez bodu v tabulce.

Ve velmi atraktivním duelu na plastu u ZS se střetli Sun Devils s Falconem. Ve vyrovnaném zápase byli vždy o krok napřed Falconi. Pokaždé se dostali do vedení, ale nikdy nedokázali odskočit soupeři o více než jeden gól. Sun Devils tak pokaždé zvládli vyrovnat a zápas tedy musel dojít až do prodloužení. V něm rozhodnutí nepadlo, ikdyž Falconi měli velkou příležitost v podobě přesilové hry. V samostatných stříleních byli úspěšnější Falconi a brali tedy bod navíc.

Na půdu Nového Strašecí dorazila Černá Hvězda. Možná trochu překvapivě zvítezila Hvězda, která sice první třetinu prohrála, ale po zbytek zápasu už skórovala jen ona. Ze Strašecí si odvezla cennou výhru 3:1.

Kelti B se na domácí půdě setkali s Deltou. Delta, která si zatím připsala jen jeden bod za prohru v prodloužení, favorita nečekaně potrápila. V přestřelce prohrála po bojovném výkonu 4:6.

Moribundus se utkal se Spartou. Ve vyrovnaném utkání se rozhodovalo až ve 3. třetině. Sparta sice vedla po druhé třetině 2:1, Moribundus ale zvládl vyrovnat a 5 minut před koncem základní hrací doby dokonce vstřelil vítězný gól. Oslavil tak svojí první výhru za 3 body v sezóně.

Lídr soutěže Beer Stars opět nezaváhal. S přehledem si poradili s týmem Psů, které rozstříleli v poměru 6:2.

Notor odčinil dvě porážky z minulého víkendu v souboji s Narkem. S chutí si zastřílel a zvítězil v poměru 9:2.