Hokejbal Kladno

Okresního Svazu Hokejbalu Kladno, z.s.

Rozpis zápasů - Merch#53 Oblastní liga Kladno

Č. utkání Domácí Čas Hosté Hřiště Datum
23057 SK Kelti 2008 B 12:30 HBC Notor Kladno Beroun 26. 10. 2019
23054 HC Narko Kročehlavy 09:00 Beer Stars Hnidousy - Motyčín GDM 09 26. 10. 2019
23055 SK HBC Falcon Kročehlavy 11:00 HBC Vrány Černíkovice GDM 09 26. 10. 2019
23056 HBC Lev Cvrčovice 13:00 HBC Nové Strašecí B GDM 09 26. 10. 2019
23053 NFC Sparta Kladno 09:00 P.P.T. Delta Kladno GDM 09 27. 10. 2019
23058 HBC Moribundus Kladno 11:00 Černá Hvězda Libušín GDM 09 27. 10. 2019
23109 HCZB Sun Devils Kladno 18:00 HBK Psi Kladno Zimní stadion 27. 10. 2019
23064 HBK Psi Kladno 09:00 SK Kelti 2008 B GDM 09 02. 11. 2019
23061 Beer Stars Hnidousy - Motyčín 11:00 HBC Lev Cvrčovice GDM 09 02. 11. 2019
23059 P.P.T. Delta Kladno 13:00 HC Narko Kročehlavy GDM 09 02. 11. 2019
23060 HBC Vrány Černíkovice 10:00 NFC Sparta Kladno Rakovnik 02. 11. 2019
23062 HBC Notor Kladno 09:00 SK HBC Falcon Kročehlavy GDM 09 03. 11. 2019
23065 Černá Hvězda Libušín 11:00 HCZB Sun Devils Kladno GDM 09 03. 11. 2019
23063 HBC Nové Strašecí B 10:00 HBC Moribundus Kladno Nové Strašecí 03. 11. 2019
23071 SK Kelti 2008 B 12:30 Černá Hvězda Libušín Beroun 09. 11. 2019
23067 HBC Lev Cvrčovice 11:00 HC Narko Kročehlavy GDM 09 09. 11. 2019
23070 SK HBC Falcon Kročehlavy 13:00 HBK Psi Kladno GDM 09 09. 11. 2019
23069 HBC Moribundus Kladno 11:00 Beer Stars Hnidousy - Motyčín GDM 09 10. 11. 2019
23068 NFC Sparta Kladno 13:00 HBC Notor Kladno GDM 09 10. 11. 2019
23066 HBC Vrány Černíkovice 11:30 P.P.T. Delta Kladno Rakovník 10. 11. 2019
23110 HCZB Sun Devils Kladno 18:00 HBC Nové Strašecí B Zimní stadion 10. 11. 2019
23073 HBC Notor Kladno 09:00 HBC Vrány Černíkovice GDM 09 16. 11. 2019
23075 HBK Psi Kladno 11:00 NFC Sparta Kladno GDM 09 16. 11. 2019
23076 Beer Stars Hnidousy - Motyčín 13:00 HCZB Sun Devils Kladno GDM 09 16. 11. 2019
23072 P.P.T. Delta Kladno 09:00 HBC Lev Cvrčovice GDM 09 17. 11. 2019
23074 HC Narko Kročehlavy 11:00 HBC Moribundus Kladno GDM 09 17. 11. 2019
23077 Černá Hvězda Libušín 13:00 SK HBC Falcon Kročehlavy GDM 09 17. 11. 2019
23078 HBC Vrány Černíkovice 10:00 HBC Nové Strašecí B Rakovník 17. 11. 2019
23083 SK Kelti 2008 B 12:30 Beer Stars Hnidousy - Motyčín Beroun 23. 11. 2019
23079 HBC Notor Kladno 11:00 P.P.T. Delta Kladno GDM 09 23. 11. 2019
23084 SK HBC Falcon Kročehlavy 13:00 HBC Nové Strašecí B GDM 09 23. 11. 2019
23081 HBC Vrány Černíkovice 11:30 HBK Psi Kladno Rakovník 23. 11. 2019
23080 HBC Moribundus Kladno 11:00 HBC Lev Cvrčovice GDM 09 24. 11. 2019
23082 NFC Sparta Kladno 13:00 Černá Hvězda Libušín GDM 09 24. 11. 2019
23111 HCZB Sun Devils Kladno 18:00 HC Narko Kročehlavy Zimní stadion 24. 11. 2019
23088 SK Kelti 2008 B 12:30 HC Narko Kročehlavy Beroun 30. 11. 2019
23089 SK HBC Falcon Kročehlavy 09:00 Beer Stars Hnidousy - Motyčín GDM 09 30. 11. 2019
23085 P.P.T. Delta Kladno 11:00 HBC Moribundus Kladno GDM 09 30. 11. 2019
23086 HBC Notor Kladno 13:00 HBK Psi Kladno GDM 09 30. 11. 2019
23087 HBC Vrány Černíkovice 13:00 Černá Hvězda Libušín Rakovník 30. 11. 2019
23020 SK HBC Falcon Kročehlavy 10:00 HBC Moribundus Kladno GDM 09 01. 12. 2019
23090 HBC Nové Strašecí B 10:00 NFC Sparta Kladno Nové Strašecí 01. 12. 2019
23112 HCZB Sun Devils Kladno 21:00 HBC Lev Cvrčovice Zimní stadion 01. 12. 2019
23091 HBK Psi Kladno 09:00 P.P.T. Delta Kladno GDM 09 07. 12. 2019
23097 Beer Stars Hnidousy - Motyčín 11:00 NFC Sparta Kladno GDM 09 07. 12. 2019
23094 HBC Lev Cvrčovice 13:00 SK Kelti 2008 B GDM 09 07. 12. 2019
23095 HBC Nové Strašecí B 10:00 HBC Vrány Černíkovice Nové Strašecí 07. 12. 2019
23096 HC Narko Kročehlavy 09:00 SK HBC Falcon Kročehlavy GDM 09 08. 12. 2019
23092 HBC Moribundus Kladno 11:00 HCZB Sun Devils Kladno GDM 09 08. 12. 2019
23093 Černá Hvězda Libušín 13:00 HBC Notor Kladno GDM 09 08. 12. 2019
23100 SK Kelti 2008 B 12:30 HBC Moribundus Kladno Beroun 14. 12. 2019
23102 SK HBC Falcon Kročehlavy 09:00 HBC Lev Cvrčovice GDM 09 14. 12. 2019
23101 HBC Notor Kladno 11:00 HBC Nové Strašecí B GDM 09 14. 12. 2019
23099 HBK Psi Kladno 13:00 Černá Hvězda Libušín GDM 09 14. 12. 2019
23104 NFC Sparta Kladno 11:00 HC Narko Kročehlavy GDM 09 15. 12. 2019
23098 P.P.T. Delta Kladno 13:00 HCZB Sun Devils Kladno GDM 09 15. 12. 2019
23103 HBC Vrány Černíkovice 00:00 Beer Stars Hnidousy - Motyčín Rakovník 15. 12. 2019